2014 yılında iki üniversiteli gencin kurduğu KOBİADAM Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ile ticari hayata atıldık. Yurt genelinde bir çok firmaya AB-Kalkınma Ajansları- KOSGEB destek programlarından firmaların proje bazlı yararlanmalarını sağladık. Yatırımlarımıza daima devam etme kararlılığı ile sürdürülebilir bir şekilde kendimizi geliştirdik. 2015 yılında Clean & Clean markası adı altında temizlik hizmetleri sektörüne dahil olduk, başarılı süreçlerin ardından, e -ticaret sektörüne girmeye karar verdik. İndirimse markamızla direk imalatçılardan halka arz edeceğimiz ürün gamımız ile sektörde farkındalık sağlayacağımızdan eminiz. Sahip olduğumuz ve olabileceğimiz değer ile indirimse.com'u sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

İndirimse.com
İNDİRİMSE, Anadolu'nun ücra bir köşesinde üretim yaparak bu ürünleri tüm Türkiye ye sunmak gibi güç bir yola girmiş ülkenin dört bi yanına ulaştırdığı ürünleriyle ilk hedefine varmıştır. İNDİRİMSE, bugün yaklaşık 500 'ün üzerinde satış noktasını ve çeşitli şehirlerde kuyumcu ve mücevher,vitrinlerini ürünleriyle süslemiş durumda.
Karadenizi yansıtan mistik ve otantik ürünleri modern tasarım çizgileriyle harmanlayarak ''Rize Takıları'' adı altında enfes bir koleksiyona dönüştüren İNDİRİMSE, bugün yöresel ürünlerin yanında piyasa şartlarında kendini yenilemesini bilen ve modern çizgili tasarımlarla koleksiyonlarında altın 22 ayar 14 ayar 8 ayar altın üçlü set,tek taş, yüzük ve küpede de Türkiye'nin iddialı tedarikçisi olmuştur.
İNDİRİMSE, perakendeciye ve tüketiciye en iyi hizmeti sunabilmek gayesiyle teknik arıza veren ürünleri, müşterilerini hiç bekletmeden anında değiştirme olanağı sunuyor.
Düzenli periyotlarla müşteri istek ve şikayetlerini dinleyip tasarımlarına yansıtmak gibi çok reel bir yol izleyen İNDİRİMSE, tüketici menşeyli koleksiyonlar hazırlamak konusunda piyasa ortalamasının çok çok üzerinde bir performansa ulaşmış durumda.
VİZYONUMUZ
Müşteri odaklı koleksiyonlar hazırlamak; genellikle otantik görünümlü ama modern ürünler üreterek ve farklı çizgileri yansıtan firmaları çözüm ortaklığı yapıp Türkiye'nin en gelişimci ve atılımcı markasını oluşturmak.
AMACIMIZ
Tasarımlarımızı hergün yenilemek; yenilikçi ve rasyonel yönümüzü ürünlerimize yansıtmak. Günün moda trendine uygun konseptler oluşturmak hem perakendecilerin hemde e ticaret müşterilerimizin gönül rahatlığıyla ürün almasını sağlamak. ve ülkemiz istihdamına olumlu katkı sağlamaktır.
MİSYONUMUZ
Şirketimizin, ticari hedeflerinin yanında kültürel bir misyonuda omuzlarında taşımaktır. Ninelerimizin takılarını modern çizgilerle bütünleştirerek ülkemizdeki tüm gençlerin şıklığının bir parçası haline getirdik bunu daha yukarılara taşımak  istiyoruz . Bölgemizin tarihi bir kültürünü çağdaş haliyle ,İNDİRİMSE ,konsept mağazalarıyla bütün Türkiye pazarına ve kısa vadede yurtdışı pazarına ulaştırmayı kendimize kutsal bir misyon olarak belirlemiş ve bu yolda çok hızlı mesafe almış durumdayız.